Bim aktüel; stoklarda sürekli yer almayan ürünleri veya private label olan ürünleri indirimli fiyatlarıyla her Cuma satışa sunan Bim'in kataloglarına verdiği isimdir. Bu ürünler stoklarla sınırlı olduğundan çok hızlı şekilde tükenebildiğinden kataloglar yardımıyla bir kaç hafta öncesinden müşteriye ilan edilir. Bu şekilde müşterilerin Bim aktüel kataloglarını tanıyarak ilgili indirim gününe hazırlıklı olması beklenir.

BİM aktüel ürünler kataloğu her hafta Salı ve Cuma günleri 'Aktüel Ürünler' adı ile yayınlanmaktadır. Salı günü yayınlanan kataloglar 'Haftanın Önerileri', Cuma günü yayınlanan kataloglar 'Bim aktüel' olarak bilinmektedir.

İçinde bulunduğumuz pandemi şartlarından dolayı Bim Mağazaları sabah saat ile akşam saat saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu durum bölgeden bölgeye değişebildiği gibi hafta içi ve hafta sonu da farklılık gösterebilir.

Bim Aktüel

Bim aktüel; stoklarda sürekli yer almayan ürünleri veya private label olan ürünleri indirimli fiyatlarıyla her Cuma satışa sunan Bim'in kataloglarına verdiği isimdir. Bu ürünler stoklarla sınırlı olduğundan çok hızlı şekilde tükenebildiğinden kataloglar yardımıyla bir kaç hafta öncesinden müşteriye ilan edilir. Bu şekilde müşterilerin Bim aktüel kataloglarını tanıyarak ilgili indirim gününe hazırlıklı olması beklenir. Geçmişten günümüze ürün yelpazesinin geniş, ürünlerinin uygun fiyatlı olduğu Bim aktüel, haftalık olarak kampanya katalogları sunar. Bim tarafından sunulan bu indirim kataloglarında elektronikten mutfak gereçlerine pek çok farklı ürün yer alır. Hali hazırda online platformda satış imkanı olmayan Bim, ürünlerini fiziksel mağazalarında satışa sunar. Bim aktüel ürünlerini takip etmek bu anlamda gerekli ve elzemdir. Katalogları takip etmek için Aktüel Ürünler ise sizin en büyük yardımcınızdır. Bim aktüel kataloğu detaylarında pek çok ünlü marka ve ürün Bim tarafından sunulur. Bu anlamda kaliteyi uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bununla birlikte ünlü markaların BİM için özel olarak üretmiş olduğu yeni ürünleri de satın alabilir yeni deneyimler elde edebilirsiniz. Sevilen ve beğenilen ürünler Bim tarafından tespit edilerek bu ürünlerin üretimi devam edebilir ve tüketici odaklı ürünler satın alabilirsiniz. Her hafta yayınlanan kataloglarda evinizin ihtiyacı olan pek çok ürünü alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz. Böylece ev ekonomisine katkı sağlayabilir, aynı ürüne daha fazla para ödememiş olursunuz. Bayramlar, yeni yıllar ve özel günler için marketçe hazırlanan özel katalogları ziyaret edebilirsiniz. Dolayısıyla bu özel konseptli sayfalarda pek çok spesiyal ürün bulabilirsiniz. Bim aktüel katalogları özel ve işinin uzmanı ekiplerce hazırlandığından ihtiyaçlarınız yüksek tahmin oranları ile belirlenir. Böylece ihtiyaçlarınız ortaya çıktığı an bu hafta Bim'e ne geliyor, diye bakmak gerekebilir. Katalogların süreli oluşu ve ürünlerin stoklarla sınırlı olması dışında canınızı sıkacak hiç bir şey Bim kataloglarında yer almaz. Siz de Bim aktüel katalog bu hafta neler sunacak diye merak ediyorsanız Aktüel Ürünler sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlanma Tarihleri Hakkında

BİM aktüel ürünler kataloğu her hafta Salı ve Cuma günleri "Aktüel Ürünler" adı ile yayınlanmaktadır. Salı günü yayınlanan kataloglar "Haftanın Önerileri", Cuma günü yayınlanan kataloglar "Bim aktüel" olarak bilinmektedir. Bu kataloglarda bulunan ürünleri Bim fiziksel mağazalarında satışa sunmaktadır. Stoklarla sınırlı olan bu ürünleri ilgili tarihlerde satın alabilmeniz için acele etmeniz faydalı olacaktır.

BİM Açılış ve Kapanış Saatleri Hakkında

İçinde bulunduğumuz pandemi şartlarından dolayı Bim Mağazaları sabah saat ile akşam saat saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu durum bölgeden bölgeye değişebildiği gibi hafta içi ve hafta sonu da farklılık gösterebilir. Son durumu Bim'in resmi sosyal medya hesaplarından veya internet adresinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz ilde alınan pandemi kararları da saatleri etkileyebilmektedir.

Bim Aktüel Ürünleri Gerçekten Ucuz Mu?

Bim aktüel kataloglarında bulunan ürünler çoğu zaman o an aynı ürün için piyasa fiyatının altında fiyatlanıyor. Bu da Bim katalog ürünlerini cazip kılıyor. Genellikle bu durum geçerli olsa da bazen bazı ürünler için en ucuz fiyatlar Bim'de yer almayabiliyor. İşte bu gibi durumlarda yardımınıza Aktüel Ürünler koşuyor. Aktüel Ürünler sadece Bim ile sınırlı kalmayıp diğer tüm marketlerin kataloglarını tek bir platformda toplayarak olası bir tüketici zararının önüne geçiyor. Aynı şekilde piyasanın indirim nabzını da tutarak tüketiciler için yol gösterici bilgiler içeriyor. Rasyonel bir tüketicinin yer imlerine eklemesi gereken bir site istiyorsanız https://aktuelurunler.org tam da aradığınızdır.

Aktüel Ürünler Hakkında

Aktüel Ürünler diğer bir ifade ile "Güncel Ürünler" uzun yıllardır haftalık veya aylık yayınlanan katalog ve broşürler için söylenegelmiş bir ifadedir. Haftanın veya ayın belirli bir veya birden fazla gününde bir market veya mağaza tarafından broşür, katalog, ilan şeklinde yayınlanan indirim listeleridir. Ülkemizde Bim, A101, Şok, Hakmar, Avon, Migros, Gratis ve benzeri pek çok marketin-mağazanın bu şekilde yayınları mevcuttur. Dünyaya baktığımızda ise pek çok Avrupa ülkesinde, ABD'de, Kanada'da, Japonya'da ve bazı Afrika ülkelerinde buna benzer uygulamalara rastlanılmaktadır. Türkiye'de Aktüel Ürünler veya Aktüel Katalog olarak yayınlanan kataloglar belirli başlangıç ve bitiş tarihi olan listeler olduğu için bu tür ilanları takip etmek zordur. Bu zorluğun üstesinden gelmek için ise Aktüel Ürünler en büyük yardımcınız olmaya hazırdır. Siz de aktüel kataloglar arasında boğulmamak için https://aktuelurunler.org adresini takip edebilirsiniz.

Marka Seç Kataloğu Gör
© 2021 Aktuel